Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
500kg Otomatik Kutu Karton Paketleme Makinası Kapama 1935mm
| ad: | Otomatik Kağıt Karton Kutu dikme Şekillendirme Makinesi Oluklu Kutu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu bantlarla açın ve kapatın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Yastık Tipi Çoklu Paketleme Makinesi Swiss Roll Kek / Yumuşak Ekmek / Waffle
| ad: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Dokunmatik Ekran Tuğla Tipi Karton Doldurma ve Doldurma Makinesi Tuğla Tipi Kartonlar için 1-1000ml Kapasite
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
|---|---|
| Operasyon modu: | dokunmatik ekran |
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
Bardak Kapama Makinesi Yüksek Hızlı Otomatik Alüminyum Teneke Kutu Kapama Makinesi
| ad: | Bardak Kapama Makinesi Yüksek Hızlı Otomatik Alüminyum Teneke Kutu Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Tam otomatik |
| Sızdırmazlık kafası: | 1 |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Gaz Tüketimi için Doldurma Paketleme Makineleri 0.8Mpa 0.3m3/min
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Dokunmatik Ekranlı PLC Aseptik Karton Doldurma Makinesi Tuğla Tipi Kartonlar İçin
| Ağırlık: | 1000kg |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
| Operasyon modu: | dokunmatik ekran |
Masa Üstü Vakum Mühürleyen Termoform Dış Vakum Paketleme Makinası Gaz Yıkama
| Tip: | harici vakum mühürleyen |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| tahrikli tip: | Elektrik |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Gıdalar için Otomatik Poşet Toz Paketleme Makinesi Kahve Sütü Doldurma Doypack
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
1415 Mm Çoklu Paketleme Makinesi Tepsi Sızdırmazlık 3kg Gıda Taze Meyve Streç Film
| ad: | Otomatik Baharatlar / Taze Meyve Streç Film Paketleme Makinesi Tepsi Kapama Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 840 x 888 x 1415 mm |

