Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Alüminyum Folyo Çantalar Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı 90 - 100 torba / dak
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Tam Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 80-160mm |
Kağıt Torbalar İçin Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi 40 - 55 torba / dak Yüksek Hız
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-55 torba/dk |
| Genişlik: | 120-160mm |
2 Şeritli PLC 220L Çoklu Paketleme Makinesi Sıvı Poşet Pasta Sosu 220mm
| ad: | 2 Şeritli Çoklu Paketleme Makinesi Poşet Sıvı ve Pasta Sosu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
8 Nozullu Poşet Suyu Çoklu Paketleme Makinesi Dolum Sızdırmazlık 220V 50HZ
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinası Paketleyici VFFS Paketleme Makinası
| ad: | DXDF-40II Otomatik Toz Dolum Paketleme makinesi paketleyici |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
50 Torba Min Çoklu Paketleme Makinesi 2000ml Pirinç Tekli Bardak
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
48g 500ml Dikey Akış Paketi Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme Makineleri
| ad: | 48g Antep Fıstığı Paketleme Makinesi Kuruyemiş Cips Pirinç Poşeti VFFS Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
500g Pnömatik VFFS Paketleme Makinesi Bal Poşeti 304 Paslanmaz Çelik
| ad: | Özelleştirilmiş Dikey Form Doldurma Contası Torbası Tahıl Paketleme Makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

