Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Dikey Form Doldurma Contası Deterjan Toz Tartı Dolum Paketleme Makinası
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Mineral / Saf İçme Suyu Çoklu Paketleme Makinası Poşet Poşet Torba Dolum Sızdırmazlığı
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
|---|---|
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
3.5kw Çay Poşeti Çoklu Paketleme Makinesi 3.5kw HFFS 3 Taraf
| ad: | CHIC-130 HFFS 3 Taraflı 4 Taraflı Sızdırmaz Poşet Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Ultrasonik Üçgen 200cm Kahve Poşeti Paketleme Makinesi Damla ND C60
| ad: | Filtreli Çay Poşeti Paketleme Makinesi ile Yüksek Etkili Ultrasonik Üçgen Çay Kahve Paketleme Makine |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| doldurma düzeni: | 3-15 ml |
Şeker Sıvı Kahve BHS-180 Çoklu Paketleme Makinesi Çay Poşeti 1600kg
| ad: | Şeker / Sıvı / Kahve Tozu Kılıfı Yatay Düz Kese Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Tam otomatik damla kahve torbası iç ve dış paketleme makinesi dokunulmamış kahve tozu mühürleme makinesi
| Ürün Adı: | Damla kahve poşeti (iç ve dış) paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 5-10g(15-33ml) |
| İç çanta boyutu: | (L):70-74mm (W):90mm |
Meyve Suyu İçin RZ8 200C Çoklu Paketleme Makinesi Toz Poşet AirTAC
| ad: | Süt ve Suyu Tozu Hazır Torba Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
700kg Kahve Torbası Paketleme Makinası
| fonksiyon: | Tam Otomatik Çok Fonksiyonlu küçük ölçekli filtre kağıdı çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| doldurma düzeni: | 3-15 ml |
Herb Çay İçin Çok Kafa Kantarı Naylon 48mm Çay Poşeti Paketleme Makinesi SUS304
| ad: | Çok Kafa Kantarı Naylon Piramit Çay Ve Otlar Çanta Çay Dize Çay Poşeti Paketleme Makinesi ile Dolum |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| doldurma düzeni: | ≤15 ± 0,5 g |
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

