Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Paslanmaz çelik dolgu mühürü paketleme makinesi hattı rulo mühürleme dokunmatik ekran ekranı ile CE sertifikalı
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Paketleme materyali: | Plastik, Cam, Metal |
VFFS Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Dikey Tam Otomatik 420V Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS Hava Geçirmez
| ad: | 420V Yüksek Hızlı Dikey Tip Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Stand-up Kese, Çanta, Film, Kese, yastık çantası |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
DZ 600 F Vakum Contalı Paketleme Makinası
| ad: | DZ - 600 F Tahıl Dikey Vakum Paketleme Makinesi Nozul Tipi Vakum Contası Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Dokunmatik Ekran BFS-4500 50-500ml şişeler / kutular için doldurma mühürleme makinesi
| Doldurma Hacmi: | 50-500ml |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
Çevirme Doldurma ve Kapak Doldurma Dolu Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı
| Ambalaj türü: | Şişeler/Kutular |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |
İki Bölmeli 4 Kez / Min Vakum Contası Paketleme Makinesi Masa Üstü Paketleme Makinesi
| tip: | vakumlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
İlaç Sıvı Su Otomatik Bardak Dolum Sızdırmazlık Şişe Makinaları
| isim: | Bardak şişe kapama makinesi yüksek hızlı otomatik alüminyum teneke kutu kapama makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Tam otomatik |
| sızdırmazlık kafası: | 4 |
Farmasötik Sıvı Su Gündelik Kimyasal Vücut Saç Bakım Ürünleri Otomatik Şişeler Doldurma Dükkanları Dükkan Dükkanları Dükkan Dükkanları Dükkan Dükkanları Dükkan Dükkanları Dükkan Dükkanları
| Adı: | Şişe Sızdırmazlık Makinesi Yüksek Hızlı Otomatik Alüminyum Kalay Sızdırmazlık Makinesi |
|---|---|
| Tahrikli tip: | Tam otomatik |
| Sızdırmazlık Kafası: | 6 veya daha fazla |
2-50G dolma kapasitesi ve dokunmatik ekran kontrol paneli ile çay torbası paketleme makinesi
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |

