Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
2000ml Elektrikli Vakum Mühürleyen Paketleme Makinesi Hava Geçirmez Sızdırmazlık
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 110-130 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Deniz Ürünleri Hazır Çanta İçin Çok İşlevli Yüksek Hızlı Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 120-200mm |
Kechup Chili 60ppm Tereyağı Paketleme Makinesi Tuz Poşeti 1500ml
| ad: | Kechup Chili Sauce Tereyağı Paketleme Makinası Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
4000mm Meyve Suyu Karton Paketleme Makinesi Gable Top Karton Dolum Makinesi 2000 BPH
| isim: | UV Aseptik Karton Dolum Makinesi Süt Suyu Şarap Karton Paketleme 2000 BPH Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | içecek süt suyu dolum ambalajı |
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
Biber Kese Çanta için Otomatik Akış Yastık Sert Sebze Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | Dakikada 300 Torba |
High Speed Automatic Industrial Pouch Food Sugar Multi Packaging Machine For Legume
| ad: | Bakliyat için Yüksek Hızlı Otomatik Endüstriyel Ürün Kılıfı Gıda Şeker Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj Ürünleri: | Gıda, pirinç, şeker, kahve çekirdeği, baklagiller |
| boyut: | 2000*800*1500mm |
Tamamen Otomatik Parçacık Toz Paketleme Makinesi Fındık Ölçme Şişmiş Gıda Paketleme Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 20-1000ml |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):40-250mm (G):40-200mm |
| Hız: | 10-30 torba/dakikada |
PLC Kontrol Un Paketleme Makinesi W30 - 110mm Paketleme Boyutu
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
14 Çok Kafalı Kontrol Kantarı Zihinsel Dedektör Yastık Çanta Atıştırmalıklar Tarih Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

