Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
PLC Kontrollü Süt Kartonları Doldurma ve Sızdırma Makinesi Dokunmatik Ekran İşlemi 380V/50Hz Güç kaynağı
| Operasyon modu: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
Küçük Poşet Kılıfı İçin Dikey Form Dolum Mühür Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Otomatik VFFS Paketleme Makinesi Formu Doldurma Keçesi Ketçap Sosu Köri Ezmesi
| ad: | sıvı ve macun çoklu paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
420Z VFFS Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası 304SS Çok Kafalı Kantar
| ad: | 420Z Dikey Tip VFF Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar ve Z Tipi Elevatörlü ve Çalışma Plakal |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
DXDW120 304 Paslanmaz çelik Tam Otomatik Çay Poşetleri Ambalajlama Makinesi 180mm Dokunmatik Ekran İşletim Paneli
| Makine hızı: | En fazla 120 torba/dakika |
|---|---|
| Filtre torbası maksimum hacmi: | 10 cm³ |
| Zarf boyutu: | 70 mm (U) × 80 mm (G) |
Gaz Alma Valfi Aplikatörlü Kese Kavrulmuş Kahve Çekirdeği Çoklu Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Fındıklı Karışık Atıştırmalıklar İçin Tam Otomatik Çoklu Malzeme Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
800mm GY 4S Sem Otomatik Döner Kahve K Kupası Dolum Kapama Makinesi
| ad: | GY-4S Sem-Auto Döner Kahve Fincanı K-Kupası Dolum Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | yarı otomatik |
| Dolum kafası: | 1 |
Yüksek Hızlı Paketleme için Paslanmaz Çelik Çoklu Paketleme Makinesi 90 - 100bags/Min
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Güç: | 500W/800W |
520V OPP Tartımlı PE NILO Tam Otomatik Paketleme Makinesi
| ad: | Otomatik Tartı Gıda Pirinç Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE PE lamine haddeleme filmi |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |

