Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Otomatik kağıt plastik Blister Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Grins Toz Ürünleri için Elektronik Kantitatif çok kafa kantarı paketleme makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | hazır çantalar, şişeler, teneke kutular |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Tuğla Tipi Karton Doldurma Makinesi Dokunmatik Ekran 2500*1200*1800mm ≤±1% Doldurma Doğruluğu
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 0,3m³/dk |
| Ağırlık: | 1000kg |
Paslanmaz çelik dokunmatik ekran şişeleri doldurma mühürleme makinesi güvenlik özellikleri rulo mühürleme teknolojisi
| Güç: | 2.5KW |
|---|---|
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |
Paslanmaz Çelik Şişeler/Danslar İçin Doldurma Mühürleme Makinesi CE Sertifikalı 50-500ml Kapasite
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sızdırmazlık tipi: | Rulo Sızdırmazlık |
| Doldurma Hacmi: | 50-500ml |
Saatte 4500 şişe paslanmaz çelik dolgu ve mühürleme makinesini CE ISO9001 ile
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0.6-0.8Mpa |
| Kapasite: | Saatte 4500 Şişe/kutu |
304 Paslanmaz Çelik DXDD16 CCFD6 Çay Paketleme Makinesi 20-60 Torba/Min Hızı 2.5kw Güç
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
Paslanmaz Çelik Doldurma Mühürleme Makinesi Güvenliği Rol Mühürleme ile CE/ISO9001 Sertifikalı
| Sertifikalar: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |
Otomatik Torba Dolum Paketleme Makinesi Asılı Kulak Poşet Filtresi Damla Kahve Tozu
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| tahrikli tip: | elektrikli ve pnömatik |
| İşlev: | kahveyi filtre kağıdı poşetlerine paketlemek |
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |

