Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Erektör Gömülü Kutu Ambalaj Makinesi ZYK-09 Yatay Karton Depolama
| Türü: | ZYK-09 |
|---|---|
| Karton boyutu: | (U)250-400(G)180-320(Y)150-350mm |
| bant genişliği: | 48mm |
LTDX-110 Çay Poşeti Paketleme Makinası
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| fonksiyon: | çayı filtre kağıdı poşetlerine paketleme |
Hızlı ve Doğrulu Geniş Rulo Film Kupa Doldurma Mühürleme Makinesi PE / Alüminyum Tepsi
| Çalışma Basıncı (Mpa): | 0,6-0,8 |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Tepsi, Pe Tepsi, Alüminyum Tepsi, Harita Tepsisi |
| Tepsi maksimum boyutuU*G*Y (mm) Boşluk 1'e 4: | 200x140x80(x4)/ 260x170x110(x4) |
Dikey Tip Konveyör Hopper Paketleme Makinesi Fonksiyon Çoklu Fındıklar Şekerlemeler
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Sıvı Su Şampuan Yem Yağı Ketçap için Dikey Tipi Çok Fonksiyonlu Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çok fonksiyonlu Sayma Tepsisi Paketleme Makinesi Dikey Tipi Balık Yağı Hapları Şeker
| Ölçüm Kapsamı: | Miktara göre hesaplanır |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Dikey Tip Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Tuzlu Şeker Tohumları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yatay Meyve suyu toz ambalaj makinesi Çok fonksiyonel ambalaj makinesi Dikey tür
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Otomatik Kinder Joy Yumurta Jelly ultrasonik kabarcık paketleme makinesi Elektrikli pompalar Hava pompası sağlandı
| Teslim süresi: | 60 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Yetenek temini: | 1+PC+60 GÜN |
304 Paslanmaz Çelik Aseptik Karton Doldurma Makinesi Doldurma Doğruluğu ≤±1%
| Hava tüketimi: | 0,3m³/dk |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |

