Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Otomatik PLC Multi Pack Paketleme Makinesi Dokunmatik Ekranla
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
Geliştirilmiş ambalaj için dokunmatik ekran ekranlı 500W / 800W çanta paketleme makinesi
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Renk: | gümrüklü |
PLC kontrol sistemi ile otomatik un paketleme makinesi 0.04 - 0.08mm kalınlığı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
PLC dokunmatik ekranlı çoklu paketleme makinesi 220V 50 - 60Hz ve hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| türü: | Otomatik |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Renk: | gümrüklü |
Yüksek Hızlı Paketleme için Paslanmaz Çelik Çoklu Paketleme Makinesi 90 - 100bags/Min
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Güç: | 500W/800W |
PLC Kontrol Sistemi Çoklu Paketleme Makinesi 500W / 800W tutarlı ve paketi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
30 - 60bags/Min Bag Packing Machine With Touch Screen Display System 220V /5 0Hz Güç
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Türü: | Otomatik |
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Kompakt ve kolaylaştırılmış çoklu paketleme makinesi 2800*1550*1750mm
| Güç: | 500W/800W |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Renk: | gümrüklü |

