Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
2 Şeritli PLC 220L Çoklu Paketleme Makinesi Sıvı Poşet Pasta Sosu 220mm
| ad: | 2 Şeritli Çoklu Paketleme Makinesi Poşet Sıvı ve Pasta Sosu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Elektrikli Çoklu Paketleme Makinesi Otomatik Kasa Paketleme ve Robot Palletizer Makine hattı
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
AC220V Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Panel Bilgisayar Hot Melt Makinesi
| İsim: | Pnael Bilgisayar Sıcak Eritme Makinesi-- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
10 kg 50 kg Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrikli tip: | Elektrik |
Hızlı ve verimli ambalajlama hızı için paslanmaz çelik çoklu ambalaj makinesi 90 - 100bags/min
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
2-50G dolma kapasitesi ve dokunmatik ekran kontrol paneli ile çay torbası paketleme makinesi
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
Mineral / Saf İçme Suyu Çoklu Paketleme Makinası Poşet Poşet Torba Dolum Sızdırmazlığı
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
|---|---|
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
B2B için 450 kg otomatik kağıt / plastik un ambalaj makinesi
| Ağırlık: | 450kg |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

