Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Tam otomatik sebze akış paketleme makinesi yatay yastık torbası tipi sebze paketleme makinesi
| Ürün Adı: | Sebze yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Çanta uzunluğu: | Limit yok |
| Filmin genişliği: | < 600 mm |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Gaz Tüketimi için Doldurma Paketleme Makineleri 0.8Mpa 0.3m3/min
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Gıdalar için Otomatik Poşet Toz Paketleme Makinesi Kahve Sütü Doldurma Doypack
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
500g Pnömatik VFFS Paketleme Makinesi Bal Poşeti 304 Paslanmaz Çelik
| ad: | Özelleştirilmiş Dikey Form Doldurma Contası Torbası Tahıl Paketleme Makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Çevirme Doldurma ve Kapak Doldurma Dolu Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı Dükkanlı
| Ambalaj türü: | Şişeler/Kutular |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |
PLC Kontrol Un Paketleme Makinesi W30 - 110mm Paketleme Boyutu
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
Dikey Tip Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Tuzlu Şeker Tohumları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
90 - 100bags/min Havalı basınç ayarlama ile un ambalajlama makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 2500kg |
| Elektrik: | Üç Fazlı 380/60 Veya 440/60 (V//Hz) 4,5KW |
Dikey Tip Konveyör Hopper Paketleme Makinesi Fonksiyon Çoklu Fındıklar Şekerlemeler
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |

