Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Tamamen Otomatik Parçacık Toz Paketleme Makinesi Fındık Ölçme Şişmiş Gıda Paketleme Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 20-1000ml |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):40-250mm (G):40-200mm |
| Hız: | 10-30 torba/dakikada |
Faringeal Swab İzolasyon Koruyucu Giysiler için 4 Yan Conta Paketleme Makinesi
| İsim: | çekme film paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
| Boyut: | 1950x1200x1900mm |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Kapama Çok Kafa Kantarı Makinesi
| isim: | Granül çok kafalı kantar |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
300ML Şampuan Poşet Dolum Makinesi Toz Poşet Paketleme Makinesi
| ad: | Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Karışık malzeme ihtiyacının ayrı bir şekilde ölçülmesi için otomatik çok malzemeli ambalaj makinesi
| Ürün Adı: | Çeşitli malzeme paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 1-20g ((3-100ml) |
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
Süsleme tozu için otomatik doypack ambalaj makinesi, parçacık tohum kahve tozu
| Ürün Adı: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 10-28 torba/dakika |
| çanta boyutu: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Özel şekilli çanta yarı otomatik ambalaj makinesi, kase asansörü ve manuel kesim
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Tam Otomatik Pirinç Çuvalı Paketleme Makinesi 5-10 mm Uzunluklu Dükkan Genişliği
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Tam Otomatik Tuz Çuvalı Paketleme Makinesi VFFS Paketleme Makinesi
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |

