Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Dokunmatik ekranlı Çelik Yapısı ile Çok Kullanımlı Ambalaj Makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Çok fonksiyonel Tam Otomatik Yüksek Hızlı Dikey Çanta Paketleme Makinesi 500W / 800W ile
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
Vertikal Tip Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi Süt Tozu Kahve Tozu Un
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yatay Çoklu Paketleme Makinesi Sarma Akış Paketi Sebzeleri
| İsim: | 600 yastık tipi paketleme makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | 100-230 torba/dk |
Çok fonksiyonlu Sayma Tepsisi Paketleme Makinesi Dikey Tipi Balık Yağı Hapları Şeker
| Ölçüm Kapsamı: | Miktara göre hesaplanır |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Pürüzsüz Çelik Otomatik Parçacık Ambalajlama Makinesi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Hız: | 90-100 torba/dk |
Dokunmatik ekranlı çanta ambalaj makinesi W30-110mm ambalaj boyutu ile
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 2.2KW |
| Boyut: | L1000*W1000*H1800mm |
Üç Fazlı 380V/60Hz Elektrikli Un Paketleme Makinesi 90 - 100 poşet/dakika
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Boyut: | 2800*1550*1750mm |

