Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
DXDC15G Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi 105±5Torbası/Min AC 380V/220V 304 Paslanmaz Çelik
| Adı: | Çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 105±5 torba/dakika |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm (140mm seçeneği) |
Tam otomatik damla kahve torbası iç ve dış paketleme makinesi dokunulmamış kahve tozu mühürleme makinesi
| Ürün Adı: | Damla kahve poşeti (iç ve dış) paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 5-10g(15-33ml) |
| İç çanta boyutu: | (L):70-74mm (W):90mm |
DXDC10 Çift Odalı Çay Torbası Paketleme Makinesi Çay ve Granül Paketleme için
| Ürün Adı: | Çift odalı çay torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 120±10(torba/dak) |
| Doğruluk Derecesi: | ±5% |
304 Paslanmaz Çelik DXDD16 CCFD6 Çay Paketleme Makinesi 20-60 Torba/Min Hızı 2.5kw Güç
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinası Paketleyici VFFS Paketleme Makinası
| ad: | DXDF-40II Otomatik Toz Dolum Paketleme makinesi paketleyici |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
DXD01KC6 Otomatik Paslanmaz Çelik Çay Torbası Paketleme Makinesi 3 Yanlı Sızdırma Torbası
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | Max.105±5 torba/dk |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm veya 140mm |
Çok fonksiyonlu sos paketleme makinesi dikey türü Salata sosu için buz paketi silikon yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yerel Üçgen Çanta Paketleme Makinesi Fıstık Fasulyesi Karpuz Tohumları için Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (Y):80-140mm (G):60-110mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
YP65 Çok Fonksiyonlu Sos Paketleme Makinesi Dikey Tip Salata Sos Buz Paketi Silikon Yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |

