Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
Çeşitli fonksiyonlu dikey tip salıncak boşaltma paketleme makinesi Çay fındığı haplarını karıştırmak için
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(5-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çikolata Fasulyesi Fındık Atıştırmalıkları için Çok Fonksiyonlu Dikey Tipi Granül Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U): 30-180mm (G): 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yatay Meyve suyu toz ambalaj makinesi Çok fonksiyonel ambalaj makinesi Dikey tür
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Sıvı Su Şampuan Yem Yağı Ketçap için Dikey Tipi Çok Fonksiyonlu Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yüksek Hızlı Granül Paketleme Makinesi Şekerli Karpuz Tohumları Fıstık Tuz için Dikey Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-180mm (G):20-75mm |
| paketleme hızı: | 80-130 torba/dak |
DXDC50B Otomatik Çay torbası paketleme makinesi 50 torba/dakikada doldurma kapasitesi ile 3 taraflı mühürleme torbası
| Doldurma Kapasitesi: | 50 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 5'40 cm3 |
| Çay poşeti kapasitesi: | 1,5g~10g'a kadar |
Meyve Ve Sebze Çoklu Paketleme Makinesi 100-230 Torba / Dakika
| İsim: | 350 X yastık tipi paketleme makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | 100-230 torba/dk |
1-12 Kg Otomatik Pirinç Fasulyesi Granül Paketleme Makinası VFFS Paketleme Makinası
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Model DXD05CW180 Zarf Paketleme Makinesi 5 torba Bir grupta çıkış
| Çıkış: | Max.50 poşet/dakika |
|---|---|
| Zarf boyutu: | (85mm×80mm) (Opsiyon) (105mm×100m) (Opsiyon) (95mm×90mm) (Standart boyut) |
| Bir grupta çıkış: | 5 Çanta |
Tam otomatik tartma torbası ambalajlama ekipmanları hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

