Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display multi packing machine ] eşleşme 79 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi Dokunmatik Ekran İşletim Panelli TBPM-15 Modeli
| Paketleme doğruluğu: | ±0,15 gr |
|---|---|
| makine yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 2.5KW |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
Otomatik Elektrikli Doğrudan Yükleme Dönüştürme Makinesi Granüller Toz ve Şeritler Paketleme için
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Fındık / Meyve Paketleme Makinesi
| Ürün adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| Film genişliği: | 250-Maks.420mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Şampanya Şarap Bardağı Parlak Su Soft Drink CSD Gazlı Bira Soda Şişe Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Yüksek Kapasiteli Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-3000CPH Paketleme ve 1000ml Prisma, Kare veya Temel için 0.5-1% Doldurma Doğruluğu
| Modeli: | CH-3000B |
|---|---|
| Çözüm: | Anahtar Teslim Proje |
| Makine Boyutu: | 4830mm×2150mm×3780mm |
Tam Otomatik Büyük Granüler Ürünler Ağırlık Çantası Paketleme Ekipmanı 500W / 800W
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| ad: | 30HP 22KW 10 Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.13m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |

