Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Geliştirilmiş ambalaj için dokunmatik ekran ekranlı 500W / 800W çanta paketleme makinesi
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Renk: | gümrüklü |
Dokunmatik ekranlı Çelik Yapısı ile Çok Kullanımlı Ambalaj Makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
2-50G dolma kapasitesi ve dokunmatik ekran kontrol paneli ile çay torbası paketleme makinesi
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
PLC kontrol sistemi ile otomatik un paketleme makinesi 0.04 - 0.08mm kalınlığı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
Otomatik PLC Multi Pack Paketleme Makinesi Dokunmatik Ekranla
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
DXDC10 Çift Odalı Çay Torbası Paketleme Makinesi Çay ve Granül Paketleme için
| Ürün Adı: | Çift odalı çay torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 120±10(torba/dak) |
| Doğruluk Derecesi: | ±5% |
DXDC15G Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi 105±5Torbası/Min AC 380V/220V 304 Paslanmaz Çelik
| Adı: | Çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 105±5 torba/dakika |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm (140mm seçeneği) |
DXD01KC6 Otomatik Paslanmaz Çelik Çay Torbası Paketleme Makinesi 3 Yanlı Sızdırma Torbası
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | Max.105±5 torba/dk |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm veya 140mm |
Dokunmatik ekranlı çanta ambalaj makinesi W30-110mm ambalaj boyutu ile
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 2.2KW |
| Boyut: | L1000*W1000*H1800mm |

