Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
300ML Şampuan Poşet Dolum Makinesi Toz Poşet Paketleme Makinesi
| ad: | Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Tam Otomatik Pirinç Çuvalı Paketleme Makinesi 5-10 mm Uzunluklu Dükkan Genişliği
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Tam Otomatik Tuz Çuvalı Paketleme Makinesi VFFS Paketleme Makinesi
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
Otomatik Elektrikli Doğrudan Yükleme Dönüştürme Makinesi Granüller Toz ve Şeritler Paketleme için
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Fındık / Meyve Paketleme Makinesi
| Ürün adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| Film genişliği: | 250-Maks.420mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Meyve Ve Sebze Çoklu Paketleme Makinesi 100-230 Torba / Dakika
| İsim: | 350 X yastık tipi paketleme makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | 100-230 torba/dk |
Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-5000CPH Paketleme Kapasitesi φ26-φ36 Kapak Boyutu ve 3m3/min Meyve suyu kartonları için hava tüketimi Doldurma ve mühürleme
| Kontrol: | PLC'ler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
| Makine: | SUS304 |

