Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Çok fonksiyonel Tam Otomatik Yüksek Hızlı Dikey Çanta Paketleme Makinesi 500W / 800W ile
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
30 - 60bags/Min Bag Packing Machine With Touch Screen Display System 220V /5 0Hz Güç
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Türü: | Otomatik |
DXDW120 304 Paslanmaz çelik Tam Otomatik Çay Poşetleri Ambalajlama Makinesi 180mm Dokunmatik Ekran İşletim Paneli
| Makine hızı: | En fazla 120 torba/dakika |
|---|---|
| Filtre torbası maksimum hacmi: | 10 cm³ |
| Zarf boyutu: | 70 mm (U) × 80 mm (G) |
Yerel Üçgen Çanta Paketleme Makinesi Fıstık Fasulyesi Karpuz Tohumları için Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (Y):80-140mm (G):60-110mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
DXDC50B Otomatik Çay torbası paketleme makinesi 50 torba/dakikada doldurma kapasitesi ile 3 taraflı mühürleme torbası
| Doldurma Kapasitesi: | 50 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 5'40 cm3 |
| Çay poşeti kapasitesi: | 1,5g~10g'a kadar |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Tam otomatik damla kahve torbası iç ve dış paketleme makinesi dokunulmamış kahve tozu mühürleme makinesi
| Ürün Adı: | Damla kahve poşeti (iç ve dış) paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 5-10g(15-33ml) |
| İç çanta boyutu: | (L):70-74mm (W):90mm |
PLC dokunmatik ekranlı çoklu paketleme makinesi 220V 50 - 60Hz ve hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| türü: | Otomatik |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Renk: | gümrüklü |
Tam otomatik tartma torbası ambalajlama ekipmanları hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

