Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Yatay Çoklu Paketleme Makinesi Sarma Akış Paketi Sebzeleri
| İsim: | 600 yastık tipi paketleme makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | 100-230 torba/dk |
90 - 100bags/min Havalı basınç ayarlama ile un ambalajlama makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 2500kg |
| Elektrik: | Üç Fazlı 380/60 Veya 440/60 (V//Hz) 4,5KW |
Tamamen Otomatik Parçacık Toz Paketleme Makinesi Fındık Ölçme Şişmiş Gıda Paketleme Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 20-1000ml |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):40-250mm (G):40-200mm |
| Hız: | 10-30 torba/dakikada |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Kapama Çok Kafa Kantarı Makinesi
| isim: | Granül çok kafalı kantar |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Dropshipping 400mmhg Taşınabilir Vakum Kapama Makinesi 270mm
| ad: | Dropshipping Gıda Vakum Sealer Makinesi Ev Gıda Vakum Mühür Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | ABS |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Faringeal Swab İzolasyon Koruyucu Giysiler için 4 Yan Conta Paketleme Makinesi
| İsim: | çekme film paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
| Boyut: | 1950x1200x1900mm |
Yüksek Hızlı Tam Otomatik Ambalaj Makinesi GZB-Z60 Yeniden Ambalajlı Alüminyum Plastik Blisterler İçin
| Türü: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 30-100 poşet/dakikada (Ekileme malzemelerine bağlı olarak) |
| Paket boyutu: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm(Kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanmıştır) |
Süsleme tozu için otomatik doypack ambalaj makinesi, parçacık tohum kahve tozu
| Ürün Adı: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 10-28 torba/dakika |
| çanta boyutu: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Karışık malzeme ihtiyacının ayrı bir şekilde ölçülmesi için otomatik çok malzemeli ambalaj makinesi
| Ürün Adı: | Çeşitli malzeme paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 1-20g ((3-100ml) |
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
Tam Otomatik Büyük Granüler Ürünler Ağırlık Çantası Paketleme Ekipmanı 500W / 800W
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |

