Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Vertikal Tip Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi Süt Tozu Kahve Tozu Un
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Tam otomatik sebze akış paketleme makinesi yatay yastık torbası tipi sebze paketleme makinesi
| Ürün Adı: | Sebze yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Çanta uzunluğu: | Limit yok |
| Filmin genişliği: | < 600 mm |
Dikey Tip Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Tuzlu Şeker Tohumları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çeşitli fonksiyonlu dikey tip salıncak boşaltma paketleme makinesi Çay fındığı haplarını karıştırmak için
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(5-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çikolata Fasulyesi Fındık Atıştırmalıkları için Çok Fonksiyonlu Dikey Tipi Granül Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U): 30-180mm (G): 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Gaz Tüketimi için Doldurma Paketleme Makineleri 0.8Mpa 0.3m3/min
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Çok fonksiyonlu sos paketleme makinesi dikey türü Salata sosu için buz paketi silikon yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Dikey Tip Konveyör Hopper Paketleme Makinesi Fonksiyon Çoklu Fındıklar Şekerlemeler
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Gıdalar için Otomatik Poşet Toz Paketleme Makinesi Kahve Sütü Doldurma Doypack
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |

