Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Yatay Meyve suyu toz ambalaj makinesi Çok fonksiyonel ambalaj makinesi Dikey tür
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Sıvı Su Şampuan Yem Yağı Ketçap için Dikey Tipi Çok Fonksiyonlu Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çok fonksiyonlu Sayma Tepsisi Paketleme Makinesi Dikey Tipi Balık Yağı Hapları Şeker
| Ölçüm Kapsamı: | Miktara göre hesaplanır |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yüksek Hızlı Granül Paketleme Makinesi Şekerli Karpuz Tohumları Fıstık Tuz için Dikey Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-180mm (G):20-75mm |
| paketleme hızı: | 80-130 torba/dak |
YP65 Çok Fonksiyonlu Sos Paketleme Makinesi Dikey Tip Salata Sos Buz Paketi Silikon Yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
500g Pnömatik VFFS Paketleme Makinesi Bal Poşeti 304 Paslanmaz Çelik
| ad: | Özelleştirilmiş Dikey Form Doldurma Contası Torbası Tahıl Paketleme Makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
10 kg 50 kg Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrikli tip: | Elektrik |
Model DXD05CW180 Zarf Paketleme Makinesi 5 torba Bir grupta çıkış
| Çıkış: | Max.50 poşet/dakika |
|---|---|
| Zarf boyutu: | (85mm×80mm) (Opsiyon) (105mm×100m) (Opsiyon) (95mm×90mm) (Standart boyut) |
| Bir grupta çıkış: | 5 Çanta |
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
2 Şeritli PLC 220L Çoklu Paketleme Makinesi Sıvı Poşet Pasta Sosu 220mm
| ad: | 2 Şeritli Çoklu Paketleme Makinesi Poşet Sıvı ve Pasta Sosu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |

