Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
Gıda İçin Kuru Islak 4mm Çift Kullanımlı Vakum Contası Paketleme Makinesi
| ad: | Gıda Ticari Küçük Yiyecekler İçin Kuru Islak Çift Kullanımlı Vakum Paketleme Vakum Contası Paketleme |
|---|---|
| Malzeme: | ABS |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Azot Yarı Otomatik ile Küçük Dikey Zincir Kova Patlamış Mısır VFFS Paketleme Makinesi
| ad: | Yarı Otomatik Küçük Dikey Zincirli Kova Patlamış Mısır Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE PE lamine haddeleme filmi |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
Hızlı ve verimli ambalajlama hızı için paslanmaz çelik çoklu ambalaj makinesi 90 - 100bags/min
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
2.0 KW Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Doldurma Makinesi Üç Taraflı Kapalı Torbalar için
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
Mineral / Saf İçme Suyu Çoklu Paketleme Makinası Poşet Poşet Torba Dolum Sızdırmazlığı
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
|---|---|
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
1-12 Kg Otomatik Pirinç Fasulyesi Granül Paketleme Makinası VFFS Paketleme Makinası
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi Dokunmatik Ekran İşletim Panelli TBPM-15 Modeli
| Paketleme doğruluğu: | ±0,15 gr |
|---|---|
| makine yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 2.5KW |
Üç Fazlı 380V/60Hz Elektrikli Un Paketleme Makinesi 90 - 100 poşet/dakika
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Boyut: | 2800*1550*1750mm |
Özel şekilli çanta yarı otomatik ambalaj makinesi, kase asansörü ve manuel kesim
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
PLC Kontrol Un Paketleme Makinesi W30 - 110mm Paketleme Boyutu
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |

