Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen display bag packing machine ] eşleşme 83 Ürünler.
304 Paslanmaz Çelik DXDD16 CCFD6 Çay Paketleme Makinesi 20-60 Torba/Min Hızı 2.5kw Güç
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
B2B için 450 kg otomatik kağıt / plastik un ambalaj makinesi
| Ağırlık: | 450kg |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Elektrikli Çoklu Paketleme Makinesi Otomatik Kasa Paketleme ve Robot Palletizer Makine hattı
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
PLC Kontrol Sistemi Çoklu Paketleme Makinesi 500W / 800W tutarlı ve paketi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Pürüzsüz Çelik Otomatik Parçacık Ambalajlama Makinesi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Hız: | 90-100 torba/dk |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
Kompakt ve kolaylaştırılmış çoklu paketleme makinesi 2800*1550*1750mm
| Güç: | 500W/800W |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Renk: | gümrüklü |
Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinası Paketleyici VFFS Paketleme Makinası
| ad: | DXDF-40II Otomatik Toz Dolum Paketleme makinesi paketleyici |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

