Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
DCF 60 Çay Torbası Paketleme Makinesi 380V Torba Dolum ve Kapama Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi
| ad: | Herb Çay Poşet Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
B2B için 450 kg otomatik kağıt / plastik un ambalaj makinesi
| Ağırlık: | 450kg |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Dokunmatik ekranlı Çelik Yapısı ile Çok Kullanımlı Ambalaj Makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
420Z VFFS Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası 304SS Çok Kafalı Kantar
| ad: | 420Z Dikey Tip VFF Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar ve Z Tipi Elevatörlü ve Çalışma Plakal |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Small Sachets Pouch Filling Vertical VFFS Packing Machine Juice Coffee Milk Powder
| ad: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Otomatik VFFS Paketleme Makinesi Formu Doldurma Keçesi Ketçap Sosu Köri Ezmesi
| ad: | sıvı ve macun çoklu paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Fındıklı Karışık Atıştırmalıklar İçin Tam Otomatik Çoklu Malzeme Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Sıvı Su Şampuan Yem Yağı Ketçap için Dikey Tipi Çok Fonksiyonlu Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |

