Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Dikey Tip Konveyör Hopper Paketleme Makinesi Fonksiyon Çoklu Fındıklar Şekerlemeler
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çok fonksiyonlu Sayma Tepsisi Paketleme Makinesi Dikey Tipi Balık Yağı Hapları Şeker
| Ölçüm Kapsamı: | Miktara göre hesaplanır |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Vertikal Tip Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi Süt Tozu Kahve Tozu Un
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yatay Meyve suyu toz ambalaj makinesi Çok fonksiyonel ambalaj makinesi Dikey tür
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çeşitli fonksiyonlu dikey tip salıncak boşaltma paketleme makinesi Çay fındığı haplarını karıştırmak için
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(5-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çok fonksiyonlu sos paketleme makinesi dikey türü Salata sosu için buz paketi silikon yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Ruj Çay Poşeti Tütsü Çubukları için Yatay Otomatik Kartonlama Makinesi
| Tip: | Otomatik Kartonlama makinesi |
|---|---|
| için uygun: | Karton kutular |
| tahrikli tip: | Mekanik |
PLC kontrol sistemi ile otomatik un paketleme makinesi 0.04 - 0.08mm kalınlığı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |

