Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Tam Otomatik Pirinç Çuvalı Paketleme Makinesi 5-10 mm Uzunluklu Dükkan Genişliği
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Fındık / Meyve Paketleme Makinesi
| Ürün adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| Film genişliği: | 250-Maks.420mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Tam Otomatik Tuz Çuvalı Paketleme Makinesi VFFS Paketleme Makinesi
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Karışık malzeme ihtiyacının ayrı bir şekilde ölçülmesi için otomatik çok malzemeli ambalaj makinesi
| Ürün Adı: | Çeşitli malzeme paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 1-20g ((3-100ml) |
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
40 Torba Min Çoklu Paketleme Makinesi Hazır Kese Cips Aperatifler Pop Mısır
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
|---|---|
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Otomatik kağıt plastik Blister Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
20 - 40 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi M Tipi Torba Besleme ve Paketleme Makinesi
| İsim: | M Tipi Poşet Besleme ve Paketleme Makinası-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 25-40 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Kahve Ot Tozu İçin 4 Şeritli 90mm Poşet Paketleme Makinesi Folyo 90mm
| ad: | Kahve Ot Tozu Küçük Taneler Çok Şeritli Çubuk Poşet Geri Sızdırmazlık Poşeti Çoklu Paketleme Makines |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |

