Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Hızlı ve verimli ambalajlama hızı için paslanmaz çelik çoklu ambalaj makinesi 90 - 100bags/min
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Elektrikli Çoklu Paketleme Makinesi Otomatik Kasa Paketleme ve Robot Palletizer Makine hattı
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
Üç Fazlı 380V/60Hz Elektrikli Un Paketleme Makinesi 90 - 100 poşet/dakika
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Boyut: | 2800*1550*1750mm |
Elektrik Dikey Tipi Çoklu Paketleme Makinesi Düşük Gürültü 220V 50HZ
| Ekran Sistemi: | Programlanabilir tuşlar |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | LED |
| Hız: | 10-30 torba/dakikada |
Tam otomatik ambalaj makinesi, ağırlama ve kantitatif ambalaj makinesi, gıda, pirinç, plastik parçacıkları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm (G):30-130mm |
| Hız: | 30-100 torba/dk |
Yağ Bal Biber Sosu Domates Salçası Paket Paketleme Makinası
| isim: | Çift Paket Su Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Mak |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| ambalaj malzemesi: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
30 - 60bags/Min Bag Packing Machine With Touch Screen Display System 220V /5 0Hz Güç
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Türü: | Otomatik |
Tam Otomatik Büyük Granüler Ürünler Ağırlık Çantası Paketleme Ekipmanı 500W / 800W
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
Çok fonksiyonel Tam Otomatik Yüksek Hızlı Dikey Çanta Paketleme Makinesi 500W / 800W ile
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Tam otomatik tartma torbası ambalajlama ekipmanları hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

