Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Doypack Hazır Torbalar Süt Poşeti Dolum Makinesi Su Paketleme
| ad: | Suyu Süt Suyu Önceden Yapılmış Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi Doypack Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Otomatik Poşet Paketleme Makinesi Temizleyici Poşet Çok Şeritli
| ad: | Çok Kanallı Otomatik Anında Snus, Şeker, Süt Çoklu Paketleme Makinesi Lt-G6L |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
4kw Sıvı Poşet Dolum Makinesi Sızdırmazlık 1500g Önceden Yapılmış Torbalar Paketleme
| ad: | Sıvı ve Kalın Sıvı Önceden Hazırlanmış Torbalar Paketleme Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Hacimsel Çay Poşeti Paketleme Makinesi Küçük Ölçekli 316 Hazne Çift Hazneli
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Fiyat Küçük çay poşeti Çift Hazneli Çay Poşeti Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
SUS304 Protein Tozu Paketleme Ekipmanları Dolum Makinesi Jaggery
| ad: | Süt Kahve Suyu Tozu Hazır Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Gaz Tüketimi için Doldurma Paketleme Makineleri 0.8Mpa 0.3m3/min
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Pürüzsüz Çelik Otomatik Parçacık Ambalajlama Makinesi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Hız: | 90-100 torba/dk |
Tam otomatik çok hatlı paketleme makinesi maya tozu kahve tozu pirinç erişte paketleme makinesi
| Makine adı: | Çok şeritli toz poşet paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXD-F1200E |
| Kese Uzunluğu: | 50-120mm (ayarlanabilir) |
Çok Kafa Kantarı Taneleri VFFS Paketleme Makinesi Formu Doldurma ve Mühürleme 520A
| İsim: | 520 VFFS Paketleme Makinesi 304SS, Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Çok Başlı Kantarlı |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Tartı taneleri VFFS Paketleme Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme 420A
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

