Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
10 kg 50 kg Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrikli tip: | Elektrik |
8 Nozullu Poşet Suyu Çoklu Paketleme Makinesi Dolum Sızdırmazlık 220V 50HZ
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
Çift Hidrolik Tip Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Frekans 5000W
| İsim: | Çift Hidrolik Tip Yüksek Frekans Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Güç: | 5000W |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Süsleme tozu için otomatik doypack ambalaj makinesi, parçacık tohum kahve tozu
| Ürün Adı: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 10-28 torba/dakika |
| çanta boyutu: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinası Paketleyici VFFS Paketleme Makinası
| ad: | DXDF-40II Otomatik Toz Dolum Paketleme makinesi paketleyici |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Otomatik Torba Dolum Paketleme Makinesi Asılı Kulak Poşet Filtresi Damla Kahve Tozu
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| tahrikli tip: | elektrikli ve pnömatik |
| İşlev: | kahveyi filtre kağıdı poşetlerine paketlemek |
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
Küçük 110V Mayonez Kahve Torbası Makinesi Damla Kahve Torbası Paketleme Makinesi
| ad: | küçük şeker dikey tuz ve biber sıvı çay poşetleri doldurma masala sıvı poşet mayonez fındık baharat |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
PLC Kontrol Un Paketleme Makinesi W30 - 110mm Paketleme Boyutu
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
90 - 100bags/min Havalı basınç ayarlama ile un ambalajlama makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 2500kg |
| Elektrik: | Üç Fazlı 380/60 Veya 440/60 (V//Hz) 4,5KW |

