Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Küçük Poşet Kılıfı İçin Dikey Form Dolum Mühür Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Shrink Tünel Çoklu Paketleme Makinesi PE Film Isıyla Daralan Paketleme Makinesi
| ad: | BSE5040A PE Film Isıyla Daralan Paketleme Makinası / Shrink Tüneli |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | L 2500*W820*H1680mm |
1960mm Çoklu Paketleme Makinesi Shrink Wrap
| ad: | Otomatik Kapı Panosu Paneli Filmi Shrink Sarma Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | U 2455 x G 1950 x Y 1960 mm |
5g 5 Gram 5 Kg Otel Beyaz Şeker Poşetleri Granül İçin Paketleme Makinesi Dolum
| isim: | tahıl paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| ambalaj malzemesi: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Faringeal Swab İzolasyon Koruyucu Giysiler için 4 Yan Conta Paketleme Makinesi
| İsim: | çekme film paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
| Boyut: | 1950x1200x1900mm |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Özel şekilli çanta yarı otomatik ambalaj makinesi, kase asansörü ve manuel kesim
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Otomatik Sayma Yumuşak Şeker Sakızlı Ayı VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Snack Food Patates Kızartması için Çok İşlevli VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Tam otomatik sebze akış paketleme makinesi yatay yastık torbası tipi sebze paketleme makinesi
| Ürün Adı: | Sebze yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Çanta uzunluğu: | Limit yok |
| Filmin genişliği: | < 600 mm |

