Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
20000-22000BPH Meyve Soda Parlak Karbonatlı İçecekler CSD Otomatik Şişe Sıvı Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Şampanya Şarap Soda Şişe Doldurma Makinesi Çamaşır Doldurma Kaplama 3'te 1 Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 16000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 40 |
| Doldurma kafası: | 40 |
Şampanya Şarap Bardağı Parlak Su Soft Drink CSD Gazlı Bira Soda Şişe Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Yüksek Hızlı 7500CPH 330ml Prisma Şekilli Asptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma Formatı: | 1000ml Prizma, Kare veya Taban |
|---|---|
| Makine Boyutu: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Makine: | SUS304 |
304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi Dokunmatik Ekran İşletim Panelli TBPM-15 Modeli
| Paketleme doğruluğu: | ±0,15 gr |
|---|---|
| makine yapısı: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 2.5KW |
Gıda L200mm için Yüksek Hızlı Yatay Otomatik Kasa Paketleme Makinesi
| Tip: | Otomatik Kartonlama makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| Otomatik Sınıf: | Tam otomatik |
Rotary Air Compressor Screw 10hp Hava fırçalama / Blow Temizleme / Bolting / Erkek bahçe hortumuna fiş için
| Model: | CHIC-60A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 8.2/0.7; 7.5/0.8; 6.8/1.0; 6.0/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
Yeni 2020 145 Psi 185CFM 8bar Petrol Enjekte edilmiş Vuruşlu Hava Kompresörü Madencilik ve Buhran Kullanımı için Jack Hammer
| Model: | Chic-100A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 13.8/0.7; 13.0/0.8; 11.9/1.0; 10.3/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |

