Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
2.5kw Otomatik Kutu Dolum Makinesi
| tip: | Bolt Paketleme Makinası Karton Kutu Paketleme Sayma Makinası |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
1 - 1000ml 2.5KW Güçlü Endüstriyel Kullanım İçin Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 0,3m³/dk |
| Ağırlık: | 1000kg |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-5000CPH Paketleme Kapasitesi φ26-φ36 Kapak Boyutu ve 3m3/min Meyve suyu kartonları için hava tüketimi Doldurma ve mühürleme
| Kontrol: | PLC'ler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
| Makine: | SUS304 |
70mm Gable Top Koli Dolum Makinası
| tip: | Gable-Top Karton Kapaklı Aplikatör Aseptik Kartonlu Makine |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar Çatı üstü kartonları, beşik üst kartonları |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Prezervatif Dolum Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Maske
| ad: | Prezervatif Çanta poşet Kartonlama Kutusu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
İçecek Tuğlası Aseptik Karton Dolum Makinesi Pnömatik Alüminyum Lamine Rulo
| tip: | Karton Ambalaj Tipi Ve Dolum Makinesi Tipi Aspetik Karton Dolum Makinesi Aseptik Tuğla Karton Dolum |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Sütlü İçecek İçin Otomatik MJ 2400 Aseptik Karton Dolum Makinesi 1000ML
| ad: | Otomatik Karton Tipi Kapama Makinesi 1000ML Su Aseptik Karton Dolum Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | içecek süt suyu dolum ambalajı |
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs pirinç, Somun, Gıda, Pelet Kese Paketleme Kapama Makinası Big Bag için Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrik tipi: | Elektrik |

