Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
MCU Otomatik Granül Tahıl Paketleme Makinesi Fasulye fındık cipsi için Astar Kantarı
| ad: | Granül Şeker Tuz Pirinç Tahıl Tek Kafa Hazne Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 1186x1146x1018 mm |
Otomatik Elektrikli Doğrudan Yükleme Dönüştürme Makinesi Granüller Toz ve Şeritler Paketleme için
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
2.0 KW Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Doldurma Makinesi Üç Taraflı Kapalı Torbalar için
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Fındık / Meyve Paketleme Makinesi
| Ürün adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| Film genişliği: | 250-Maks.420mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Fotoelektrik Poşet Kartonlama Makinesi Otomatik Kutu Dolum 1700mm
| ad: | Tam Otomatik Çay Poşeti Kutusu Yüz Islak Mendil Boks Poşeti Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz |
Kahve Tıbbi Kazanç Torbası Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Bantlama ZH 100
| tip: | çizgi film makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Mekanik |
JY 100 Blister Ambalaj Makinası Blister Kartonlama 0.5 Mpa
| tip: | Blister Kutu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Mekanik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Paketleme ve Kapama Makinesi
| isim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Lay Karton Plastik Robot Paletleme Makinesi Tam Otomatik Metal
| tip: | Tam Otomatik Paketleme Hattı |
|---|---|
| ad: | robot ve paletleme makinesi, kartonları veya poşetleri paletlerin üzerine koyar veya bir yere bir şe |
| Ambalaj malzemesi: | plastik, metal, Cam, ahşap |

