Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
7.5KW/10HP Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafa Kayış Tahrikli
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*3 |
4KW/5.5HP Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası Kayış Tahrikli
| İsim: | 4KW/5.5HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 |
115L küçük Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü 4.0kw Tek Fazlı
| İsim: | ağır sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 4.0kw Tek Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 90mm*3 |
11KW/15HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| İsim: | 11KW/15HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 120mm*3 |
15KW/20HP Reciprocating Oil Free Piston Air Compressor Head Belt Driven
| İsim: | 20KW/20HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.8m³/dak |
| silindir: | 125mm*3 |
15KW/20HP Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafa Kayış Tahrikli
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.66m³/dak |
| silindir: | 105mm*2 ,55*2 |
3.0kw 4hp Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kolay kullanım
| İsim: | 3.0kw 4hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,4m³/dak |
| silindir: | 70mm*3 |
1.0HP 30L Yağsız Pistonlu Kompresör Düşük Titreşim 0.8Mpa / 115psi
| İsim: | 0.75KW/1.0HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.036m³/dk |
| silindir: | 51mm * 1 |
435psi 7.5kw Üç Pistonlu Hava Kompresörü 4hp Kayış Tahrik
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 55mm*1 |
200l Kayış Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü 50hz 0.5m3 Min
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |

