Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
5.5kw Tek Fazlı Pistonlu Pistonlu Kompresör Değiştirme Güvenlik Kullanımı
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 5.5kw 12.5bar Tek Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.67m³/dak |
| silindir: | 90mm*1 ;50mm*1 |
2.5HP Pistonlu Pistonlu Kompresör V Kayışı V8 Tek Fazlı
| ad: | 1.8KW / 2.5HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³ / dakika |
| silindir: | 51 mm * 2 |
380v Silindir 3kw Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 4hp
| ad: | 3.0kw 4hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.36m³ / dakika |
| silindir: | 65 mm * 3 |
Pistonlu Pistonlu Kompresör için 5.5HP 2 Kademeli Kompresör Kafası
| İsim: | 4KW/5.5HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 80mm*2 |
Üç Silindirli 3.0Mpa Yüksek Basınçlı Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 20Hp
| İsim: | 15kw 20hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.2m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
Kendini Koruma Sistemli 4hp 300L Pistonlu Pistonlu Kompresör
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.05m³/dak |
| silindir: | 105mm*2 55mm*2 |
3.0HP Pistonlu Pistonlu Kompresör V8 Tek Fazlı Kayış
| İsim: | 2.2KW/3.0HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,23m³/dk |
| silindir: | 55mm*2 |
3.0HP Çift Silindirli Pistonlu Kompresör Kayışı Tek Fazlı
| İsim: | 2.2KW/3.0HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,23m³/dk |
| silindir: | 55mm*2 |
3hp Pistonlu Pistonlu Kompresör Elektrikli Hava 2.2kw Mobil
| İsim: | 3hp/2.2kw Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Elektrikli Mobil Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.25m³/dak |
| silindir: | 65mm*2 |
3hp Pistonlu Pistonlu Kompresör Elektrikli Hava 2.2kw Mobil
| ad: | 3hp / 2.2kw Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Elektrikli Mobil Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.25m³ / dakika |
| silindir: | 65 mm * 2 |

