Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
Düşük Gürültü Seviyesi 60DB 90mm*2 Silindir Endüstriyel Sınıf Dönüşümlü Piston Hava Kompresörü Başlığı Performans için
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
|---|---|
| Ağırlık: | 29kg |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
Yağsız Pistonlu Pistonlu Kompresör 5.5HP 10bar yüksek basınç
| İsim: | Oto Bakım Serisi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 5.5HP 10bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 |
3000W 4HP Pistonlu Tip Hava Kompresörü Basit Kullanım
| İsim: | 11kw 15hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6m³/dak |
| silindir: | 100mm*3 |
760r/Dk 30 Bar Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 20Hp
| İsim: | 15kw 20hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.2m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
Pistonlu Kompresör için 1.5KW 2 Hp Hava Kompresörü Kafası
| İsim: | 1.5KW/2HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³/dak |
| silindir: | 55mm*2 |
4KW/5HP Kayış Tahrikli Pistonlu hava kompresörü piston kafası Itly Type
| İsim: | 4KW/5.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 90mm*2 |
2.2KW 3 Hp Hava Kompresörü Çift Piston Kafası 0.25m3/Dk
| İsim: | 2.2KW/3.0HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.25m³/dak |
| silindir: | 65mm*2 |
Pistonlu Tip Kompresör için 7.5KW 10HP Hava Kompresörü Pompa Kafası
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 80mm*3 |
230L Tank Çift Silindirli İki Kademeli Pistonlu Kompresör
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 7.5kw 12.5bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 72mm*1 ;90mm*2 |
Yağsız tasarım 3KW 4HP Hava Kompresörü Kafası 0.36m3/Dk
| İsim: | 3KW/4.0HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.36m³/dak |
| silindir: | 65mm*3 |

