Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
2 Silindir 4kw Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 5.5hp
| İsim: | 4kw 5.5hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6m³/dak |
| silindir: | 100mm*3 |
Düşük Titreşim 860RPM Pistonlu Pistonlu Kompresör 10hp
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Yüksek Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.7m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| baskı yapmak: | 1.0Mpa/10bar |
Düşük bakımlı karşılıklı piston kompresör başı 10HP Su soğutulmuş 60DB Gürültü seviyesi Silindir üç
| Hava dağıtımı: | 0,9m³/dak |
|---|---|
| Hız: | 920RPM |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
Döner pistonlı kompresör başı yağlı yağlı hava soğutmalı Dv-3080 modeli
| Yağlama: | Yağlamalı |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
Kullanılmış Piston Kompresörü 220v İşletmeniz için en iyi çözüm
| Çalışma Baskısı: | 8 bar |
|---|---|
| Kompresör Aşaması: | Tek aşamalı |
| Garanti: | 1 yıl |
Pozitif yer değiştirme 8Bar Karşılıklı Piston Kompresör başı Üç silindir
| silindir: | 65mm*3 |
|---|---|
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |
| Model: | DW-3065 |
15kw 20hp 380v Yüksek Basınçlı Pistonlu Pistonlu Kompresör 3 Silindir Kayış Tahrikli
| İsim: | 15kw 20hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Yüksek Basınçlı Piston760r/Dk 30 Bar Pistonlu Pistonlu Komp |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,2 m³/dk |
| Basınç: | 3,0 Mpa/30 bar |
Endüstriyel Pistonlu Çift vidalı kompresör 10 bar basınç ve 900 r/min hızla
| Model: | DW-0.9/8 |
|---|---|
| Güç(KW/HP): | 7.5/10 |
| Hız(RPM): | 2800 |
90×2mm Silindir Hava Soğutmalı Dönerli Piston Kompresörü 6HP/5.5KW Soğutma Yöntemi
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Güç(KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Silindir diyagramı × No.: | 90×2 |

