Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
80mm*3 Karşılıklı Piston Kompresör başlığı 10HP/7.5KW Hava kompresör başlığı ile pozitif yer değiştirme
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör |
|---|---|
| silindir: | 80mm*3 |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
380v 3 Silindir 7.5kw 10Hp Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 55mm*1 |
11kw Düşük Basınçlı Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 15Hp
| İsim: | 11kw 15hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6m³/dak |
| baskı yapmak: | 1.0Mpa/10bar |
15kw Yüksek Basınçlı Yatay Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 20Hp
| İsim: | 15kw 20hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Yüksek Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.2m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
0.8Mpa 115psi Döner Vidalı Kompresör Kafası 4 HP Yüksek Basınç
| İsim: | 3KW/4.0HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.36m³/dak |
| silindir: | 65mm*3 |
0,9m3/dak 10 HP Yedek Kompresör Kafası basit kullanım
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 80mm*3 |
15KW 20HP Vidalı Kompresör Kafası Tek Fazlı Hızlı Hava Teslimatı
| İsim: | 15KW/20HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 2.0m³/dak |
| silindir: | 120mm*3 |
380v 3 Silindir 15kw Yüksek Basınçlı Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 20Hp
| İsim: | 15kw 20hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.2m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
3KW 4HP Hava Pompası Kafaları Çift Silindirli Düşük Titreşim
| İsim: | 3KW/4.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,3m³/dak |
| silindir: | 70mm*2 |
1.0HP Pistonlu Pistonlu Kompresör Kayışı V8 Tek Fazlı
| İsim: | 0.75KW/1.0HP Tek Fazlı Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Makinesi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.036m³/dk |
| silindir: | 51mm * 1 |

