Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ reciprocating oil free piston air compressor ] eşleşme 71 Ürünler.
Saf Hava Akışı 10hp Yatay Pistonlu Kompresör 270L Tank
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.13m³/dk |
| silindir: | 95mm*3 |
11kw Yüksek Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü Tahrik Kayışı 15Hp
| İsim: | 11kw 15hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6m³/dak |
| baskı yapmak: | 4.0Mpa/40bar |
Bir Silindir 1.5KW 2.0HP Hava Kompresörü Kafası Düşük / Yüksek Basınç
| İsim: | Compresso0.75KW/1.0HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³/dak |
| silindir: | 51mm*2 |
Düşük Bakım 5.5HP Hava Soğutucu Endüstriyel Hava Kompresörü Hava Soğutucusu için Karşılıklı Piston Kompresör Başı
| Bakım: | Düşük bakım |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Kullanıcı dostu Endüstriyel Güçlü Karşılıklı Piston Kompresörü ile Hava Kompresörü Kiti
| Ağırlık: | 65 kilo |
|---|---|
| Çalışma Baskısı: | 8 bar |
| Uygulama: | Maden endüstrisi |
Kullanılmış Maden Hava Kompresörü Seti, 8 Bar Basınç Madencilik Endüstriyel Karşılıklı Piston Kompresörü
| Boyutları: | 1200 mm x 800 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Kompresör Aşaması: | Tek aşamalı |
| Yer değiştirme: | 170 lt/dk |
380V 100 Litre Kayış Tahrikli Hava Kompresörü Pistonlu Endüstriyel Elektrik
| ad: | V-0.6 / 8 6HP 380V 100L Kayış Tahrikli Pistonlu Endüstriyel Elektrikli Pistonlu Pistonlu Kompresör |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³ / dakika |
| silindir: | 90 mm * 2 |
380V 100 Litre Kayış Tahrikli Hava Kompresörü Pistonlu Endüstriyel Elektrik
| İsim: | V-0.6/8 6HP 380V 100L Kayış Tahrikli Pistonlu Endüstriyel Elektrikli Pistonlu Pistonlu Kompresör |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 90mm*2 |
Yüksek basınçlı ve büyük yer değiştirme vida hava kompresörü endüstriyel süreçleri geliştirir
| Başlatma Yöntemi: | kalıcı mıknatıs değişken frekans |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ |
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+45°C |
Yağsız 3kw Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 10hp
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |

