Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
2.3kw Çoklu Paketleme Makinası 160mm Soslu Domates Deterjan Torbası
| ad: | Domates Sosu Deterjan Sıvı Torbaları Paketleme Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Kahve Sütü ve Çay İçin 32mm Toz Poşet Paketleme Makinesi 4 Şerit
| ad: | 4 Şeritli Kahve Süt Çay Tozu Çok Şeritli Çubuk Çanta Poşet Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 1100 * 990 * 2100 mm |
316 Hazne Çoklu Paketleme Makinesi Çay Poşeti 15ml Otomatik Yüksek Hız
| ad: | Otomatik Yüksek Hızlı Fiyat Küçük çay poşeti Çift Hazneli Çay Poşeti Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 110-130 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Kağıt Torbalar İçin Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi 40 - 55 torba / dak Yüksek Hız
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-55 torba/dk |
| Genişlik: | 120-160mm |
MCU Otomatik Granül Tahıl Paketleme Makinesi Fasulye fındık cipsi için Astar Kantarı
| ad: | Granül Şeker Tuz Pirinç Tahıl Tek Kafa Hazne Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 1186x1146x1018 mm |
SS304 15g Multilane Çoklu Paketleme Makinesi Kahve Tozu
| ad: | Multilane Otomatik 15g Granül Kahve Tozu Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | gıda sınıfı SS304 |
Tuz / Şeker / Un Hazır Kağıt Torbalar İçin Astar Tipi Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Astar tipi Tam otomatik hazır kağıt şeker torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 600-900 torba/saat |
| Ön Genişlik: | 80mm~110mm |
245mm Çoklu Paketleme Makinesi Küçük Shrink Wrap 3kg Taze Meyve Streç Filmi
| ad: | Otomatik Baharatlar / Taze Meyve Streç Film Paketleme Makinesi Tepsi Kapama Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 520 * 495 * 245 mm |
Gaz Alma Valfi Aplikatörlü Kese Kavrulmuş Kahve Çekirdeği Çoklu Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

