Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Tamamen Otomatik Parçacık Toz Paketleme Makinesi Fındık Ölçme Şişmiş Gıda Paketleme Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 20-1000ml |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):40-250mm (G):40-200mm |
| Hız: | 10-30 torba/dakikada |
Mineral / Saf İçme Suyu Çoklu Paketleme Makinası Poşet Poşet Torba Dolum Sızdırmazlığı
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
|---|---|
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
Hazır Çanta Torbası Çoklu Paketleme Makinesi Mini Doypack Tahıl Cipsleri
| ad: | Tahıllar Cips Pop Corns Önceden Yapılmış Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Yatay Haddelenmiş Çoklu Paketleme Makinesi İlaç Poşeti Dolum Makinesi
| ad: | Yatay Haddelenmiş Film Doypack Fermuarlı Çanta Fıstık Kuruyemiş Gıda Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
50 Torba Min Çoklu Paketleme Makinesi 2000ml Pirinç Tekli Bardak
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
1415 Mm Çoklu Paketleme Makinesi Tepsi Sızdırmazlık 3kg Gıda Taze Meyve Streç Film
| ad: | Otomatik Baharatlar / Taze Meyve Streç Film Paketleme Makinesi Tepsi Kapama Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 840 x 888 x 1415 mm |
2000ml Elektrikli Vakum Mühürleyen Paketleme Makinesi Hava Geçirmez Sızdırmazlık
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
80 - 90 torba / dak Çoklu Paketleme Makinesi Dört Taraflı Kapatma Torbaları Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80-90 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |

