Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
420mm Deterjan Dikey Toz Paketleme Makinesi Dolum 3KW Auger Filler
| ad: | Auger Filler ile Deterjan Tozu Dikey Tip Vffs Paketleme Makinesi Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Süt VFFS Paketleme Makinası CPP Dikey Form Doldurma ve Kapatma Makinaları
| ad: | Süt ve Suyu Tozu Dikey Tip Vffs Paketleme Makinası Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Prezervatif Dolum Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Maske
| ad: | Prezervatif Çanta poşet Kartonlama Kutusu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Otomatik Elektrikli Doğrudan Yükleme Dönüştürme Makinesi Granüller Toz ve Şeritler Paketleme için
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Candy GMP Yatay Otomatik Kartonlama Makinesi 1600 Kg
| tip: | Yatay Otomatik Gıda Dondurma Şeker Bisküvi Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Mekanik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Dikey Tip Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Tuzlu Şeker Tohumları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Yerel Üçgen Çanta Paketleme Makinesi Fıstık Fasulyesi Karpuz Tohumları için Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (Y):80-140mm (G):60-110mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
YP65 Çok Fonksiyonlu Sos Paketleme Makinesi Dikey Tip Salata Sos Buz Paketi Silikon Yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Elma Domates Kiraz Domates Yaban Mersini İçin 50bag / Min Yastık Tipi Paketleme Makinesi
| ad: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Yüksek Hızlı Granül Paketleme Makinesi Şekerli Karpuz Tohumları Fıstık Tuz için Dikey Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-180mm (G):20-75mm |
| paketleme hızı: | 80-130 torba/dak |

