Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Tam otomatik tartma torbası ambalajlama ekipmanları hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Tam Otomatik Büyük Granüler Ürünler Ağırlık Çantası Paketleme Ekipmanı 500W / 800W
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
Tam Otomatik Pirinç Çuvalı Paketleme Makinesi 5-10 mm Uzunluklu Dükkan Genişliği
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Tam Otomatik Tuz Çuvalı Paketleme Makinesi VFFS Paketleme Makinesi
| Ürün Adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| film genişliği: | 250-Maks.520mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Karışık malzeme ihtiyacının ayrı bir şekilde ölçülmesi için otomatik çok malzemeli ambalaj makinesi
| Ürün Adı: | Çeşitli malzeme paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 1-20g ((3-100ml) |
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
Kahve Ot Tozu İçin 4 Şeritli 90mm Poşet Paketleme Makinesi Folyo 90mm
| ad: | Kahve Ot Tozu Küçük Taneler Çok Şeritli Çubuk Poşet Geri Sızdırmazlık Poşeti Çoklu Paketleme Makines |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
Özel şekilli çanta yarı otomatik ambalaj makinesi, kase asansörü ve manuel kesim
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
DXDC10 Çift Odalı Çay Torbası Paketleme Makinesi Çay ve Granül Paketleme için
| Ürün Adı: | Çift odalı çay torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 120±10(torba/dak) |
| Doğruluk Derecesi: | ±5% |

