Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Faringeal Swab İzolasyon Koruyucu Giysiler için 4 Yan Conta Paketleme Makinesi
| İsim: | çekme film paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | çok fonksiyonlu paketleme makinesi |
| Boyut: | 1950x1200x1900mm |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Bisküvi Kartonları için Sıcak Isıyla Daralan Çoklu Paketleme Makinesi 15m / dak
| İsim: | Otomatik Shrink Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Boyut: | 1300X1600X1870mm |
Pürüzsüz Çelik Otomatik Parçacık Ambalajlama Makinesi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Hız: | 90-100 torba/dk |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Doypack Hazır Torbalar Süt Poşeti Dolum Makinesi Su Paketleme
| ad: | Suyu Süt Suyu Önceden Yapılmış Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi Doypack Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Dikey Form Doldurma Contası Deterjan Toz Tartı Dolum Paketleme Makinası
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Çok fonksiyonlu sos paketleme makinesi dikey türü Salata sosu için buz paketi silikon yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Lay Karton Plastik Robot Paletleme Makinesi Tam Otomatik Metal
| tip: | Tam Otomatik Paketleme Hattı |
|---|---|
| ad: | robot ve paletleme makinesi, kartonları veya poşetleri paletlerin üzerine koyar veya bir yere bir şe |
| Ambalaj malzemesi: | plastik, metal, Cam, ahşap |
Kompakt ve kolaylaştırılmış çoklu paketleme makinesi 2800*1550*1750mm
| Güç: | 500W/800W |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Renk: | gümrüklü |

