Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Yüksek Hızlı Granül Paketleme Makinesi Şekerli Karpuz Tohumları Fıstık Tuz için Dikey Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-180mm (G):20-75mm |
| paketleme hızı: | 80-130 torba/dak |
PLC dokunmatik ekranlı çoklu paketleme makinesi 220V 50 - 60Hz ve hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| türü: | Otomatik |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Renk: | gümrüklü |
420F Dikey Kese Paketleme Makinesi Akışı 2000ml Çok Fonksiyonlu
| ad: | Auger Filler ile 420F Dikey Tip Vffs Paketleme Makinesi Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Tek Titreşimli Besleyicili Donanım Vidaları VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrikli ve Pnömatik |
Çok Kafa Kantarı Taneleri VFFS Paketleme Makinesi Formu Doldurma ve Mühürleme 520A
| İsim: | 520 VFFS Paketleme Makinesi 304SS, Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Çok Başlı Kantarlı |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Dikey Tip Granül Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Tuzlu Şeker Tohumları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
8 Nozullu Poşet Suyu Çoklu Paketleme Makinesi Dolum Sızdırmazlık 220V 50HZ
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
YP65 Çok Fonksiyonlu Sos Paketleme Makinesi Dikey Tip Salata Sos Buz Paketi Silikon Yağı
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
2 Şeritli PLC 220L Çoklu Paketleme Makinesi Sıvı Poşet Pasta Sosu 220mm
| ad: | 2 Şeritli Çoklu Paketleme Makinesi Poşet Sıvı ve Pasta Sosu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Vertikal Tip Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi Süt Tozu Kahve Tozu Un
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |

