Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Otomatik Sayma Yumuşak Şeker Sakızlı Ayı VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
ZH 50 Çok Fonksiyonlu Kutu Paketleme Makinesi Otomatik Dikey Kartonlama Makinesi
| ad: | Çok Fonksiyonlu Şişe Dikey Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Yerel Üçgen Çanta Paketleme Makinesi Fıstık Fasulyesi Karpuz Tohumları için Çok Fonksiyonlu
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (Y):80-140mm (G):60-110mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Süsleme tozu için otomatik doypack ambalaj makinesi, parçacık tohum kahve tozu
| Ürün Adı: | doypack paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 10-28 torba/dakika |
| çanta boyutu: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
Tam otomatik damla kahve torbası iç ve dış paketleme makinesi dokunulmamış kahve tozu mühürleme makinesi
| Ürün Adı: | Damla kahve poşeti (iç ve dış) paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 5-10g(15-33ml) |
| İç çanta boyutu: | (L):70-74mm (W):90mm |
Plastik Kese Küçük Çanta Saf Su Sıvı Poşet VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çanta, Film, Folyo, Kese |
Elektrikli Otomatik Karton Ambalaj Makinesi
| İsim: | Çok Fonksiyonlu Dikey Otomatik Karton Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrikli tip: | Elektrik |
| Otomatik derecelendirme: | tam otomatik |
PLC kontrol sistemi ile otomatik un paketleme makinesi 0.04 - 0.08mm kalınlığı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Kağıt/Plastik |
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
1900mm Otomatik Kartonlama Makinesi
| tip: | Sigara Kutusu Dikey Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
1-12 Kg Otomatik Pirinç Fasulyesi Granül Paketleme Makinası VFFS Paketleme Makinası
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

