Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Tartı taneleri VFFS Paketleme Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme 420A
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Bardaklar Ölçme Sistemi Tahıllar / Podwerler VFFS Paketleme Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme
| İsim: | VFFS Paketleme Makinesi 304SS, Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafa Kantarı ile |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| Malzeme: | OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
SS304 15g Multilane Çoklu Paketleme Makinesi Kahve Tozu
| ad: | Multilane Otomatik 15g Granül Kahve Tozu Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | gıda sınıfı SS304 |
Otomatik kağıt plastik Blister Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Small Sachets Pouch Filling Vertical VFFS Packing Machine Juice Coffee Milk Powder
| ad: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Yatay Meyve suyu toz ambalaj makinesi Çok fonksiyonel ambalaj makinesi Dikey tür
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Sıvı Su Şampuan Yem Yağı Ketçap için Dikey Tipi Çok Fonksiyonlu Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm [G]:30-130mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Çeşitli fonksiyonlu dikey tip salıncak boşaltma paketleme makinesi Çay fındığı haplarını karıştırmak için
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(5-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |

