Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Otomatik Elektrikli Doğrudan Yükleme Dönüştürme Makinesi Granüller Toz ve Şeritler Paketleme için
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Paketleme ve Kapama Makinesi
| isim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
SUS304 Protein Tozu Paketleme Ekipmanları Dolum Makinesi Jaggery
| ad: | Süt Kahve Suyu Tozu Hazır Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Fındık / Meyve Paketleme Makinesi
| Ürün adı: | VFFS Pirinç paketleme makinesi |
|---|---|
| Film genişliği: | 250-Maks.420mm |
| Çanta uzunluğu: | 80-350mm |
Doypack Paketleme Makinesi Düzensiz Otomatik Dolum Makinesi
| ad: | Otomatik Düzensiz Şekil Çanta Doypack Sıvı Enerjik Suyu Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Hazır Çanta Torbası Çoklu Paketleme Makinesi Mini Doypack Tahıl Cipsleri
| ad: | Tahıllar Cips Pop Corns Önceden Yapılmış Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Snack Food Patates Kızartması İçin Çok İşlevli VFFS Paketleme Makinesi
| İsim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Kechup Chili 60ppm Tereyağı Paketleme Makinesi Tuz Poşeti 1500ml
| ad: | Kechup Chili Sauce Tereyağı Paketleme Makinası Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
High Speed Automatic Industrial Pouch Food Sugar Multi Packaging Machine For Legume
| ad: | Bakliyat için Yüksek Hızlı Otomatik Endüstriyel Ürün Kılıfı Gıda Şeker Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj Ürünleri: | Gıda, pirinç, şeker, kahve çekirdeği, baklagiller |
| boyut: | 2000*800*1500mm |

