Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ automatic weighing bag packaging equipment ] eşleşme 83 Ürünler.
Vertical Type Multi Packing Machine For Chips Snacks Pop Corns
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
|---|---|
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
60F VFFS Paketleme Makinesi Bardak Kantarı Sistemli Dikey Form Conta Makinesi
| ad: | Bardak Kantarı Sistemli 60F Dikey Tip Vffs Paketleme Makinesi Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Yatay Haddelenmiş Çoklu Paketleme Makinesi İlaç Poşeti Dolum Makinesi
| ad: | Yatay Haddelenmiş Film Doypack Fermuarlı Çanta Fıstık Kuruyemiş Gıda Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
3.5kw Çay Poşeti Çoklu Paketleme Makinesi 3.5kw HFFS 3 Taraf
| ad: | CHIC-130 HFFS 3 Taraflı 4 Taraflı Sızdırmaz Poşet Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Şeker Sıvı Kahve BHS-180 Çoklu Paketleme Makinesi Çay Poşeti 1600kg
| ad: | Şeker / Sıvı / Kahve Tozu Kılıfı Yatay Düz Kese Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Stand Up Pouch Granule Peanuts Doypack Gaz Tüketimi için Doldurma Paketleme Makineleri 0.8Mpa 0.3m3/min
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
48g 500ml Dikey Akış Paketi Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme Makineleri
| ad: | 48g Antep Fıstığı Paketleme Makinesi Kuruyemiş Cips Pirinç Poşeti VFFS Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
420Z Pnömatik VFFS Paketleme Makinası
| ad: | VFFS Paketleme Makinesi Cips Snacks Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
304SS Çoklu Paketleme Makinesi 350kg Sızdırmazlık Dolum Makinesi
| ad: | 304SS Suyu Tozu Tuz Şeker Çay Tozu Poşet Sızdırmazlık Dolum Makinesi Çok Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Çikolata Fasulyesi Fındık Atıştırmalıkları için Çok Fonksiyonlu Dikey Tipi Granül Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U): 30-180mm (G): 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |

